BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

15 Temmuz Alçak Darbe Girişimini Unutmadık UNUTTURMAYACAĞIZ!

15 Temmuz Yüzyılın İhaneti- Yüzyılın Zaferi diye adlandırabileceğimiz Ülkemizi, devletimizi ve Aziz Milletimizi hedef alan hain FETÖ Terör örgütünün darbe girişimi 215 Okkalık mermiyi üç kez kaldırarak namlunun ucuna süren Koca Seyit’in, Aziziye Tarabyaların da düşmana direnen Nene Hatun’un göstermiş oldukları Kahramanlık destanların gibi birini de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Tankların üzerine tekbirlerle yürüyen milletimizin cesareti, dirayeti ve mücadelesiyle, Milletimizin asla teslim alınmayacağını büyük bir kahramanlık ve Kararlılık ile tüm dünyaya bir kez daha siz aziz Milletimizin kahraman evlatları gösterilmiştir.
Şair Demişti ya; “Delikanlım İşaret Aldığın Gün Atandan, Yürüyeceksin Millet Yürüyecek Arkandan” diye.
Başkomutan o gece yürüdü. Millet akasından 81 il hazır kıta, milyonlar o gece sokağa oluk oluk aktı. 15 Temmuz gecesi Milletimiz tüm farklılıkları geride bırakarak hareke geçmiş ertesi gün akşam olmadan hainler Aziz Milletimiz tarafından hüsrana uğratılmışlardır.
Koca Seyit’in torunları Kuvayı Milliye şehri Balıkesir’imizde bu mirasın getirdiği sorumluluktan hareketle, o karanlık gecede ülkemizin dört bir tarafında sergilenen kahramanlıklar gibi meydanlara sokaklara inerek kışlardan asker çıkışlarını, uçak kalkışlarını canları pahasına engellemiş, darbecilerin karşısında bağımsızlığına devletine liderine sahip çıkmıştır.
15 Temmuz gecesi istiklali ve istikbali için canı pahasına ülkesini, darbecilere, teröristlere, işgalcilere teslim etmeyen, sokaklara, meydanlara inerek tankların, helikopterlerin, uçakların karşısına dikilme cesareti gösteren tüm kardeşlerime, Kuvayı Milliye şehri Balıkesir’e bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Biliyorum ki Balıkesirli hemşerilerim dün olduğu gibi bugün de bağımsızlık uğrunda Ülkemizin hazır kıtasıdır.
15 Temmuz gecesi direnişi ile Ezanına, Bayrağına ve bağımsızlığına sahip çıkan Milletimiz, bu uğurda vermiş olduğu 251 şehidimize Allah'tan rahmet, 2.626 Gazimize hayırlı bir ömür diliyorum.
Rabbim Ülkemizi ve siz Aziz Milletimizi bir daha darbe girişimlerine ve demokrasi dışı her türlü saldırıya karşı Korusun.

2019-07-151101 kez okundu