BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Eşi Nuray Sırmalı ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, Şehit ve Gazi Aileleri ile bir araya geldi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle şehit ve gazi ailelerine yönelik anlamlı ziyaretler gerçekleştiren Kaymakam Ali Sırmalı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde fedakâr kadınları unutmadı.
Ziyaretleri kapsamında ilk olarak Şehit J. Komando Şener Sümer’in Annesi Zarife Sümer’i ziyaret eden Kaymakam Sırmalı daha sonra; Şehit Bekçi Ramazan Güleç’in Eşi Neslihan Güleç, Terör Gazisi Mehmet Bakacak’ın Eşi Şadiye Bakacak ve Şehit Astsb Fatih Hiçdurmaz’ın kardeşi Gülşen Karaişçi’yi ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
Şehit ve gazi aileleriyle yakından ilgilenen Kaymakam Sırmalı, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere emaneti olan ailelerinin yanında olduklarını belirtti. Dünya Kadınlar Günü gibi anlamlı bir günü daha da anlamlı kılmak adına böyle bir ziyaret gerçekleştirmeyi uygun gördüklerini kaydeden Kaymakam Sırmalı, bu ziyaretlerin sık sık devam edeceğini belirterek, her zaman kapılarının kendileri için sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren şehit ve gazi aileleri, Kaymakam Sırmalı’ın ve Eşi Nuray Sırmalı’nın ziyaretiyle Dünya Kadınlar Günü’nün kendileri için daha bir anlam kazandığını ifade ederek, ziyaretten ötürü teşekkürlerini ilettiler. Gerçekleştirilen ziyaretlerde Kaymakam Ali Sırmalı ve Eşi Nuray Sırmalı’ya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Elif Çakır eşlik etti.2019-03-125424 kez okundu