BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AV.ADİL ÇELİK, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR


Bu zamana kadar; Sındırgı, Gönen, Manyas, Altıeylül, Susurluk, Kepsut ve Balya İlçelerini ziyaret eden Çelik, gerek ilçe merkezlerinde gerekse kırsal mahallelerde vatandaşlar ile bir araya gelerek dertlerine ortak oldu. Gittiği her yerde esnaf ziyareti de yapan Çelik, Covid-19 salgınından olumsuz etkilenen esnafların sıkıntılarını dinledi.

“BİZE DURMAK YAKIŞMAZ”

İlçe ziyaretlerinde vatandaşların yakın zamanda seçim mi var ? Şeklindeki sorularına yanıt veren Milletvekili Adil Çelik; “AK Parti hükûmeti her zaman vatandaşlarının yanındadır. Bizler Meclis açıkken de hafta sonları gelip vatandaşlarımız ile birlikte olduk. Meclisin tatile girmesinin ardından yine soluğu milletimizin yanında aldık. Bize durmak yakışmaz. Kimse merak etmesin, yakın bir zamanda seçim yok. Bu süreçte ilk hedefimiz 2023 yılı. Ayrıca uzun yıllar boyunca bizleri hükümete taşıyan halkımızın yanında olmak bizim boynumuzun borcudur. Vatandaşlarımızın taleplerini dinleyip, sıkıntılarını gidermek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

“DURMAK YOK ÇALIŞMAYA DEVAM”

AK Parti’nin hükûmeti devralmadan önce vatandaşların büyük sıkıntı çektiğine vurgu yapan Milletvekili Adil Çelik; “Biz ülkenin yönetimini devralmadan önceki Türkiye’ye bakın, bir de şimdiki Türkiye’ye bakın. Zamanında kimse onlara yapmayın demedi. Bir şeyler yaptılar da biz mi engel olduk. Halkımızın teveccühü ile; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti, ülkemize adeta çağ atlattı. Yine liderimiz sayesinde dünyaya meydan okuduk, hakkımızı her alanda aradık. Bizler de AK Parti’nin milletvekilleri olarak üstümüze düşen görev gereği yaptığımız ilçe ziyaretlerinde vatandaşlarımızın sıkıntılarını birebir dinliyor, notumuzu alıp taleplerini karşılayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlerin daha yapacak çok işi var. Vatandaşlarımızın, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti hükümetine olan inancı ve desteği devam ettikçe bizler her şeyi yaparız, durmak yok çalışmaya devam” şeklinde konuştu.
2020-09-03206 kez okundu