BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

ANLAMLI GÜNDE ANLAMLI DAVRANIŞ

Edremit'in tanınmış markalarından olan Olay Waffle Sahibi Mehmet İrfan Arslan bayramda sokağa çıkamayan çocukları mutlu etmek için sokak sokak dolaşıp şeker dağıttı.

Mehmet İrfan Arslan, Korona virüsle (Covid-19) mücadele tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan çocuklar için Ramazan Bayram’ının birinci gününde harekete geçti. Bayramlarda sokaklarda kapı kapı dolaşarak şeker toplayan çocuklar için, bu defa Olay Waffle olarak kapı kapı dolaşarak çocuklara şeker dağıttı.

BİZLERİ SEVİNDİRDİLER

Yapılan etkinlikte şeker alan Can Yılmaz, "Bayramınız mübarek olsun çocukları sevindirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sosyal medyadan gördüğüm için mesaj attım geldiğiniz içinde teşekkür ederim. Olay Waffle çalışanları yaptıkları bu etkinlikle bizleri çok sevindirdi, tekrardan bayramınız kutlu olsun" dedi.

ARSLAN, “ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ”

Olay Waffle Sahibi Mehmet İrfan Arslan ise , "Bu yıl dünya ve ülke olarak çok zor zamanlar geçiriyoruz. Ama hayallerimizden vazgeçmedik. İçimiz biraz buruk ama Çocuklarımızın içleri buruk olmasın. Bayram sevincini yaşamanın sadece maddi şeylerle olmayacağını bilsinler ve bu ruhu yaşamayı öğrensinler. Her şey gibi bu zor zamanlar da geçecek, yine eskisi gibi gülüp eğleneceğiz, bayramlarda gezeceğiz. Çocuklarımızın mutlu olmasını istedik,bu yüzden Edremit ve Akçay sokaklarında şeker dağıttık" dedi.
2020-05-291777 kez okundu