BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

BAÜN'de Şampiyon BşB Sesleri!


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basketbol takımının 27 Kasım 2019 Çarşamba günü Balıkesir Üniversitesi İ.İ.B.F'nde gerçekleştirdiği panele üniversite öğrencilerinin ilgisi büyüktü. Yaklaşık 1000 öğrencinin katıldığı panelde Genel Menajer Anıl Uyanık, Head Coach Mustafa Mavili ve basketbol oyuncularından Myles Mack,Marvin Jefferson ve Gökhan Aydın katıldı.

Saha içi ve dışında merak ettiklerini sorma fırsatı yakalayan öğretmen ve öğrenciler ile kaliteli zaman geçiren Balıkesir BşB takımı,öğrencileri Kurtdereli Spor Salonu'nda oynanacak iç saha maçlarına davet etmeyi ihmal etmedi. İ.İ.B.F. Dekanı Sn. Murat Doğdubay, Dekan Yardımcısı Sn. Ömer Faruk BİÇEN, Yönetim Organizasyon Bölüm Başkan Yardımcısı Sn. Özgür Yılmaz panele katılım gösteren akademisyenler arasındaydı. Aynı zamanda üniversite topluluklarından Radyo ve İletişim Topluluğu, IITC ,Genç Kızılay,Borsa ve Yatırım Topluluğu,Gastronomi , Turizm Fakültesi Basketbol Takımı'da katılım gösteren öğrencilerin arasında topluluk olarak yerini aldılar.

Panel bitiminde öğretmen ve öğrencilerin çiçek ve hediyelerini kabul eden Balıkesir BşB takımı İ.İ.B.F. Dekanı Sn. Murat Doğdubay'a fakülteye ithafen 10 numarayı taşıyan İ.İ.B.F. yazılı forma hediye edip katılımcılarla birlikte fotoğraf çekildi.
2019-11-291522 kez okundu