BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

BAYRAM BİTTİ, KUZEY EGE DE YOĞUNLUK DEVAM EDİYOR

Burhaniye ilçesi sahillerinde Ramazan Bayramı’nın bitmesine rağmen yoğunluk devam sürüyor. Mavi bayraklı plajlar yurdun değişik yerlerinden gelen vatandaşlarla dolup taşıyor.

Kuzey Ege’nin Mavi Bayraklı Ören plajı da yurdun değişik yörelerinden gelen vatandaşlarla doldu taştı. Yoğunluğun devam etmesi esnafları da sevindiriyor. Kütahya’dan geldiğini söyleyen Ahmet Bayır, “Daha önceleri de geldiğimiz için tercih ettiğim yer Ören oldu. Burhaniye-Ören, mavisi, yeşili ve misafirperver insanları ile herkese tavsiye edilebilecek bir yer” dedi. Gümüşhane’den gelen Recep Aktaş da, “Ege sahili çok güzel bir yer. Senede bir defa geliyoruz. Güzel bir yer. Kumu güzel, denizi güzel. Biraz serin. Nezih bir yer yani. İnsanların dinlenip tatil yapabileceği bir yer. Herkese tavsiye ederim” dedi.
Burhaniyeli Ahmet Nedim Hergül ise, “Mavi bayrağı ile mavi denizi ile tertemiz suları ile yoğunlaşan Kuzey Ege, bir turizm şehri olmaya başladı. Arkamızda Kazdağları, karşımızda Madra Dağları, masmavi bir deniz. Biz daha ne isteriz. Sizleri de Burhaniye’ye bekleriz” diye konuştu. Ören Mahalle Muhtarı İlker Kurt da, “Kuzey Ege’nin en güzel yerindeyiz Mavi ile yeşilin kesiştiği noktada, güzel bir bayram sezonu geçirdik. Mavi bayrağımızın sayesinde ümit ediyorum ki çok çok daha güzel insanlarımızı ağırlayacağız. Bu denizimizi, yeşilimizi İnşallah muhafaza ederiz” dedi. Fatih Emrah ERDOĞAN

2019-06-10664 kez okundu