BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

BENGİ PROJESİNDE 197. KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ


Edremit’te üç yıldır başarıyla yürütülen BENGİ projesi kapsamında Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı 197. kitap okuma etkinliğinde öğrencilerle bir araya geldi.
BENGİ projesi kapsamında her okulu tek tek ziyaret ederek öğrencilerle buluşmaya devam eden Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.
Bu kapsamda Göbelezoğlu Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliğine katıldı. Okuma etkinliğinin akabinde öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Sırmalı; öğrencilere kitap okumaları ve kendilerini geliştirmeleri konusunda nasihatlerde bulundu.
Kaymakam Ali Sırmalı "Değerli öğrenciler, Sayın Valimiz Ersin Yazıcı'nın önderliğinde yürütülen bu proje doğrultusunda sizlerle bir araya gelip kitap okumaktan ve sizlerle birlikte sohbet etmekten dolayı büyük bir keyif duymaktayım. Bugün 197. Kitap okuma etkinliğinde sizlerle bir aradayız. Amacımız; sizin daha iyi bir şekilde yetişmenize katkı sağlayarak, bütün çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmaktır. Sizlerin ülkemize faydalı bireyler olarak yetişmeniz tek temennimizdir" dedi.
Öğrencilerle gerçekleştirdiği sohbetin akabinde öğretmenler odasında idareci ve öğretmenlerle bir araya gelen Kaymakam Ali Sırmalı; “Sayın Valimiz Ersin Yazıcı öncülüğünde yürütülen BENGİ projesi kapsamında eğitimin içinde olmaktan büyük mutluluk duymaktayım. Bu proje sayesinde okulları tek tek ziyaret ederek hem öğrencilerle hem de öğretmenlerimizle sık sık bir araya gelme imkânı buluyoruz. Böylelikle ilçemizdeki eğitimi daha yakından takip ediyoruz. İlçemizde nitelikli eğitim verilebilmesi amacıyla üzerimize düşen görevi layıkıyla yapma gayreti içerisindeyiz “dedi.

2019-11-141569 kez okundu