BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

BEREKET SOFRALARI İNÖNÜ MAHALLESİN'DE KURULDU

Havran Belediyesi tarafından hazırlanan geleneksel Ramazan programı ve iftar yemeği sofraları bu akşam İnönü Mahallesin'de kuruldu.
Havran Belediyesinin gelenekselleştirdiği mahalle iftarlarında katlımın ve muhabbetin her geçen gün artması vatandaşların bütünleşerek birbirleri ile kaynaştıkları mahalle iftar sofraları büyük bir aile fotoğrafına dönüştürüyor.
İnönü mahallesin'deki Ramazan etkinliklerine Belediye Başkanı Emin Ersoy,Havran AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Dayı,Belediye Başkan yardımcıları,Belediye meclis üyeleri Mahalle sakinleri katıldı.Kurulan İftar sofralarında oruçlar hep birlikte dua ile açıldı
Belediye Başkanı Emin Ersoy masaları tek tek ziyaret ederek vatandaşlar ile sohbet etti.
Belediye Sanat Kulübü Kocaseyit Tiyatro ekibi birbirinden güzel oyunlarını başarı ile sundu. Tiyatro oyununu izleyen İnönü Mahalle sakinleri adeta gülme krizine girdi.
Havran Belediyesi tarafından ücretsiz dağıtılan Pamuk helva, Elma Şekeri çocukları çok mutlu etti.
Başkan Emin Ersoy,İnönü mahalle sakinlerine yönelik yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.Başkan Ersoy konuşmasının son bölümünde yerel seçimlerde bizlere destek olan İnönü mahalle halkımıza teşekkür ederim dedi.

2019-05-092391 kez okundu