BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

“BİZE DÜŞEN BALIKESİR İÇİN EL ELE VERMEKTİR”

Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Genç İş Adamları Derneği (BAGİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri ile yemekli toplantıda bir araya geldi.
BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE BAŞARILI SONUÇLARA
Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde geçen yemekte, kurumların birlik ve beraberlik içerisinde başarılı sonuçlara ulaşabileceğini belirten BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, dernek olarak Balıkesir'e katkı sağlayacak projeleri desteklediklerini belirtti.
BAGİAD'ın Balıkesir ve ülke ekonomisine sağladığı katkılardan söz eden Bilcanlı, BAGİAD'ın sosyal sorumluluk projelerinde de önemli çalışmalarda bulunduğunu kaydetti.
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BALIKESİR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Vali Ersin Yazıcı ise yemekli bir toplantıda Balıkesir Genç İş Adamları Derneği yöneticileri ile beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, becerilerini sürekli geliştirebilen ve hizmet üretme gayesi içerisinde çalışan BAGİAD yöneticilerine ilimizin ve ülkemizin kalkınması adına çalışmalarında başarılar diledi.
Vali Yazıcı, sivil toplum kuruluşlarının Balıkesir için öneminden bahsederek BAGİAD'ın yapmış olduğu faaliyetler ile ilgili verilen bilgilerden memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
KARARLI VE AZİMLİ
Balıkesir Genç İş Adamları Derneği'nin önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğuna dikkat çeken Vali Ersin Yazıcı, "BAGİAD'ın hizmet üretme noktasında kararlı ve azimli olduğunu görmek bizleri mutlu etmiştir. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Hepiniz ayrı ayrı çok büyük katkılar sağlıyorsunuz. Daha güzel bir Balıkesir için bütün kurumlarla fikir alışverişinde bulunup el ele vererek çalışma gayretindeyiz." dedi.
EL ELE VERECEĞİZ
Balıkesir için daima tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği halinde olduklarını söyleyen Vali Yazıcı, "Hepimizin amacı Balıkesir ve Balıkesir için çalışmak. Hep beraber el birliğiyle şehrimize daha fazla ne katabiliriz, bunun mücadelesini vereceğiz. Ele ele vereceğiz. Herkes gücü nispetinde Balıkesir'e katkı sağlayacak. Balıkesir'imiz için yan yana olalım. İlimiz için birlikte hareket ederek, güzel projelere imza atacağız." dedi.
ÇOK ÖNEMLİ BİR CAZİBE MERKEZİ
Balıkesir'in önümüzdeki günlerde çok önemli bir cazibe merkezi olacağının kaydedildiği konuşmalarda, sanayici ve iş adamlarımızın sorunlarını çözme adına bu toplantıların daha sık bir şekilde düzenlenmesine karar verildi.

2019-04-192542 kez okundu