BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

BURHANİYE BELEDİYESİ’NDEN YENİ TAHSİLAT VEZNELERİ AÇILDI


Burhaniye Belediyesi Mali İşler Müdürlüğü, vatandaşların belediyeye yapacakları ödemelerde kolaylık yaşamaları için Belediye Hizmet Binasına uzak olan mahallelerimize tahsilat veznesi kurdu. Vatandaşlar emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergileri ile diğer tüm ödemelerini yeni kurulan veznede yapabilirken, Burhaniye Belediyesi içerisinde bulunan vezneler de faaliyetini sürdürüyor.
Belediyemiz hizmet binasına uzak kalan Pelitköy ve Bahçelievler Mahallelerimizde kurulmasının kendilerine kolaylık olduğunu dile getiren vatandaşlar, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Devecilere teşekkür etti. Devecilerin seçim vaatleri arasında yer alan vezneler 18/06/2019 tarihi itibarı ile açıldı. Vatandaşlarımız ödemelerini Eski Pelitköy Belediyesi Hizmet Binası içerisinde yer alan vezneye ve Bahçelievler Muhtarlık Binası içerisinde yer alan vezneye ödemelerini yapabilirler.
Vatandaşlarımızın daha kaliteli hizmet alabilmesi adına, Mesai saatleri içerisinde; emlak ve çevre, temizlik vergi ilan ve reklam tabela vergilerinin ve tahsilat iş ve işlemlerini yoğunluk yaşamadan ödeme yapabilirler.
2019-06-211110 kez okundu