BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

BÜYÜKŞEHİR'İN ADINI KULLANARAK DOLANDIRIYORLAR!

Son günlerde Edremit İlçesi ve çevre ilçelerde Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin adını kullanarak imar yolsuzluğu yapan kişilere dikkat edilmesi istenirken, dolandırılan kişilerin Cumhuriyet Savcılığı suç duyurusunda bulunulması istenildi.
SUÇ DUYURUSUNDA BUNULMASI İSTENİLDİ!
Son günlerde kendilerini Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderildiklerini belirterek, '2 kat olan yerlerinizi 5 kat yapacağız, imar yoğunluğunu artıracağız diyerek 200, 300, 500 hatta 1milyon lira gibi' paralar isteyerek sözleşme yapan bu kişilere dikkat edilmesini ayrıca bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunulması istenildi.
BU KİŞİLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUN
Büyükşehir Belediye Başkanvekili ve İmar komisyon Başkanı Yasin Sağay ile yaptığımız görüşmede; "Özellikle Körfez bölgemizde bulunan ilçelerimizde bazı dolandırıcıların Büyükşehir Belediyesinin adını kullanarak imar yolsuzluğu yapmaya çalıştıkları bizimde kulağımıza geldi. Bizim Büyükşehir Belediyesi olarak böyle bir uygulamamız yok. Bu kişiler hakkında vatandaşlarımızı uyarıyoruz. Bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunun." Dedi.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yasin Sağay özellikle mütahitleride uyardı.


2020-09-25173 kez okundu