BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

DEVA KALDIĞI YERDEN..


Balıkesir ilinin göz bebeği ilçelerinden birisi olan Erdek dün Deva Partisi Heyetini ağırladı.
Kalabalık bir ekiple Erdek’e gelen üyeleri burada, Deva Partisi Erdek İlçe Başkanı Murat Sever ve İlçe Teşkilat Üyeleri karşıladı.

Yoğun geçen ziyaret programının ilk etabında Erdek Küçük Sanayi Sitesi Esnafları ve Erdek Sanayi Odası Yönetim Kurulu ile bir araya gelen İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, Erdek İlçe İstişare Sorumluları Merve Nur İlgün, Hilal Demirözer Yarbaoğlu (İl Kadın Çalışmaları Başkanı) ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet; sanayi erbabının sorunlarını dinledi ve partilerinin ekonomi politikalarını paylaştı.

Ardından Erdek Zeytin Tarım Kooperatifi ve Erdek Kamyoncular Kooperatifi ziyaretlerini gerçekleştiren Deva Partili Üyeler; programlarının ilk bölümünü böylece tamamlamış oldu.
Programlarının ikinci bölümünü, Sivil Toplum Kuruluşları, Hemşehri Dernekleri ve Siyasi Parti Teşkilatlarına ayıran heyet sırasıyla; Alevi Kültür Derneği, Doğu Anadolu Serhat İlleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Erdek Engelli ve Engelli Aileleri Derneği ziyaretlerini gerçekleştirdi.
Bu ziyaretlerde birlik, beraberlik ve dayanışma üzerine sohbet etme imkanı elde eden teşkilat mensupları; her türlü sorunun çözümü için vatandaşlara destek sözü verdiler.
STK’lar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan DEVA Partisi; bu ilginin kendileri için motive edici bir unsur olduğunu da sözlerine eklediler.

İYİ Parti, CHP Erdek İlçe Teşkilatları ve Erdek Belediye Başkanı Hasan Yapakçı tarafından da ağırlanan DEVA Partililer, ağırlıklı olarak ülke siyasetine dair başlıkların konuşulduğu bu sohbetlerde kendilerini ve partilerini anlatabilme fırsatını elde ettiler. Yaşanılan sıkıntıların aşılması, vatandaşın refaha kavuşması, Erdek İlçesinin hak ettiği yere taşınması için iş birliği içerisinde olmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Ziyaret programlarının son bölümünü Yerel Medya Ofisleri ve Yerel İş Yerlerine ayıran heyet;
Erdek Doğuş Gazetesi, Yeni Erdek Gazetesi ve Kafkas Ltd. Şti ziyaretlerini gerçekleştirerek; yerel medyanın, yerel esnafın her daim destekçisi olacaklarına, ayakta kalabilmesi ve yaşaması için ellerinden geleni çekinmeden yapacaklarına dair söz vererek programlarını tamamladılar.
Erdek’ten ayrılmadan önce bir aile fotoğrafı çektiren ekibin adına söz alarak açıklamalarda bulunan
İl Başkanı Av. Kemal Aydemir ilk olarak;
DEVA geliyor diyerek başladığı sözlerini, kendilerine eşlik eden DEVA Partisi Erdek İlçe Başkanı Murat Sever’e ve ekibine ve onun şahsında, kendilerini en güzel ve samimi şekilde ağırlayan bütün Erdek’lilere teşekkürü bir borç bildiklerini ifade ederek tamamladı.2021-01-18187 kez okundu