BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

DEVA, KAR KIŞ DEMEDEN SAHADA


Deva Partisi Balıkesir İl Başkanlığı merkez ilçelerden birisi olan Altıeylül’de ziyaretlerde bulunarak, kırsal mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi.

İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, Altıeylül İlçe Başkanı Av. Can Çağrı Yeşilsu ve Altıeylül Belediye Meclis Üyesi Murat Adısanoğlu ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyetin ilk adresi Büyük Bostancı Kırsal Mahallesi oldu. Burada Muhtar Kurban Ceylan ve mahalleliyle bir araya gelen ekibin; Deva Partisine dair yaptıkları açıklamalar ve partilerinin çözüme dair politikalarını anlatmaları ilgiyle karşılandı.

Ardından Orhanlı Mahallesine geçerek Muhtar Halis Cemal Albayrak ve Orhanlı Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen ekibin bölgeye dair hizmet anlayışının nasıl olması gerektiğine dair yaptığı detaylı açıklamaların karşısında, Deva Partisi heyetinin konulara fazlasıyla hakim olmasının sevindirici olduğunu söyleyen Muhtar Albayrak; pandemi sonrasında ilk fırsatta düzenleyecekleri
Uluslarası Orhanlı Çerkes Festivali’nde bütün Deva Partili üyeleri aralarında görmek istediklerinin altını çizdi.

Son olarak Atköy Mahallesine gelen ve burada mahallenin emektar muhtarı Celal Turhan’la bir görüşme gerçekleştiren Deva Partililer, kurulmuş olan kooperatif tarafından ATKÖY ismiyle üretilen süt ve süt ürünleriyle ilgili bilgi aldılar ve her anlamda desteğe hazır olduklarını belirttiler.

DEVA Partisi’nin, salgın döneminde olmamızdan kaynaklı olarak gerekli tedbirleri alarak gerçekleştirdikleri ziyaretlerin, ardı ardına, hız kesmeden devam edeceğini ve vatandaşın yanında olmaktan, sorunlarını paylaşmaktan geri kalmayacaklarını belirten İl Başkanı Av. Kemal Aydemir;

Balıkesir’i ve bütün mahallelerini hak ettiği yere taşıyacak bir ekiple yollarına devam ettiklerini ve bu ekibin DERTLERE DEVA’yı sağlayacak, DAYANIŞMA içerisinde, AYRIŞTIRMADAN uzak bir anlayışa sahip olarak hareket ettiğini de sözlerine ekledi.


2021-01-20152 kez okundu