BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

DİŞ TEDAVİSİNDE 24 SAAT HİZMET


Balıkesir'de sektöründe en iyiler arasında çıtasını koruyan Deva Diş Polikliniği, modern ekipmanları ve uzman Hekimleriyle 24 saat hizmet vermeye başladı


Balıkesir'de diş sağlığında bir ilk yaşanıyor. Sektöründe yıllardır hizmet veren ve gece acil hizmeti bulunan Deva Diş Polikliniği 24 saat hizmete başladı. Diş tedavilerinin gecikmemesi için 7/24 çalışma sistemine başlayan Deva Diş Polikliniğine her gün istediğiniz saatte randevu talep ederek ağız, diş sağlığı ve her türlü tedavinizi yaptırabileceksiniz.
Çocuklar içinde özel diş tedavisi uygulanan Deva Diş Polikliniğinde, çocuğunuzun ilk diş tedavisini uzman hekimler öncülüğünde yaptırabilirsiniz. Küçük misafirler diş tedavisi öncesi motivasyonlarının sağlanması için çocuk oyun alanında güvenli bir şekilde oyun oynayarak eğlenme imkanı da yakakayabilecek.
Tecrübeli 5 diş hekimi ve uzman hekimlerle huzurlu bir klinik ortamında, son teknoloji ekipmanları ile modern diş hekimliğinin bütün dallarında hizmet veren Deva Diş Polikliniğinde implant, diş beyazlatma, protez, estetik gülüş tasarımı, zirkonyum ve porselen kaplama, 20'lik diş çekimi, gömülü diş çekimi gibi pek çok konuda hizmet veriliyor.
2019-10-081620 kez okundu