BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

DURSUNBEY DOĞALGAZ'A KAVUŞUYOR! BEKLENEN MUTLU HABER İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN!

2019'dan bu yana Dursunbey'imiz için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına yaptığımız ziyaretler ve çalışmalar güzel bir müjdeyle neticelendi. Dursunbey hanelerinde artık doğalgaz yanacak. Dursunbey Organize Sanayi Bölgesi ihtiyacı olan olmazsa olmazına 'Doğalgaz enerjisine' kavuşacak.

EMEKLER KARŞILIĞINI BULDU, DURSUNBEY'DE MUTLU SON!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih DÖNMEZ Bey'in şehrimize ve çalışmalarımıza verdiği destek sayesinde, yoğun uğraşlarımız sonucu Dursunbey'imizi doğalgazına kavuşturmanın gururunu yaşıyoruz.
Dursunbey Belediye Başkanımız Ramazan BAHÇAVAN ve değerli vekil arkadaşlarımız ile birlikte 2019 yılında başlattığımız ziyaretlerle takipçisi olduğumuz çalışmalarımız meyvesini verdi. Emekler karşılığını buldu.

ANKARA'DAN DURSUNBEY'İMİZE HAKETTİĞİ MÜJDEYİ GETİRDİK.GÖZÜNAYDIN DURSUNBEY!

İlçeye yapılan yatırımların karşılığını fazlasıyla bulacağının bilincinde son olarak 2021 yılı aralık ayındaki görüşmemizle Dursunbey'imize müjdeli haberi veriyoruz. Doğalgaz Enerjisi Dursunbey halkına, hanelerimize, Organize Sanayi bölgemize hayırlı olsun.

Balıkesir'in doğal güzellik kaynağı Dursunbey'imizle 'Doğalgaz Enerjisinin Kavuşması' na destek veren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih DÖNMEZ Bey'e hemşerilerim ve kendim adıma teşekkür ediyor ve şehrimizin her yanı için hizmetinde bulunmaktan mutluluk duyuyorum.


2022-01-14307 kez okundu