BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

EDREMİT’TE BAYRAMLAŞMA YAPILDI

Edremit ilçemizde Edremit Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Bayramlaşma törenine Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Osman Aytaç, Cumhuriyet Başsavcısı Çetin Güzel, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Sabah saat 10.00’da Edremit Öğretmen Evinde başlayan bayramlaşma merasiminde daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar ile bayramlaşan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı “"Mübarek Ramazan ayını tamamlayarak, Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramının ülkemize ve tüm İslam Alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni diyorum. Bayramlar sevginin yoğun yaşandığı, umut ve coşkunun doruğa çıktığı, yardımlaşmanın dayanışmanın ve hoşgörünün en güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir Bu bayramda da dargınlıkların ve kırgınlıkların bir yana bırakıldığı güzelliklerin paylaşıldığı, insanların birbirine yakınlaştığı bir ortamda geçmesini temenni diyorum. Bayramda özellikle kimsesizlerin yalnız bırakılmadığı, yetimlerin sevindirildiği, yaşlıların ziyaret edildiği bir ortamda geçmesini temenni ediyorum. Özellikle Ramazan bayramının tüm İslam Alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni diyorum. Bayram sebebiyle ülkemizin dört bir yanında huzur ve güvenliğimiz için görev yapan güvenlik güçlerimize ve tüm görevlilerimize kolaylıklar diliyor ve hepsini bayramını kutluyorum.
Vatanı için milleti için kutsal saydığımız değerler için canlarını feda eden şehitlerimize rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle sizlere sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum. Saygılar sunuyorum” dedi. Daha sonra Kaymakam Sırmalı ve protokol üyeleri, Edremit İlçe Jandarma Komutanlığını, Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğünü, Edremit Devlet Hastanesini ve Edremit Kızılay Huzur Evi’ni ziyaret ettiler. Kaymakam Ali Sırmalı hastane ziyaretinde hastalara acil şifalar diledi. Kaymakam Sırmalı Huzur Evi ziyaretinde huzur evi sakinleri ile yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti.

2019-06-11662 kez okundu