BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

HAVRAN KAYMAKAMI VE DAİRE AMİRLERİ BENGİ PROJESİYLE KOBAKLAR’DA

BENGİ projesi kapsamında Havran Daire Amirleri Kobaklar İlk/Ortakulunda öğrencilerle bir araya geldi. Kaymakam Şeref AYDIN, İlçe Jandarma Komutanı Süleyman KILIÇ, İlçe Emniyet Müdürü Cumali TOPAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet KURU sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. İlk olarak 6.sınıflarda kitap okuma ile başlayan ziyarette Havran Kaymakamı Şeref AYDIN, sosyal bilgiler dersi olması sebebiyle dersin konularından yola çıkarak öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Araştırarak ve soru sorarak öğrenmenin önemli olduğuna vurgu yaptı.
Teneffüste Şeref AYDIN ve beraberindekiler öğretmenlerle bir araya geldi. Kaymakamımız Şeref AYDIN Öğretmenlik mesleğinin özveri gerektiren bir meslek olduğunu, bireylerin bir arada yaşama kültürünü benimseme, başkalarının haklarına saygılı olan, mutlu ve huzurlu bir toplum oluşturulmasında en önemli etkenin öğretmen olduğunu belirtti.
Daire Amirleri de diğer sınıfları ziyaret ederek kendi meslekleri ve tecrübeleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi. 8. Sınıf öğrencilerini matematik dersinde ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU idealleri ve ulaşmak istedikleri yerler hakkında öğrencilerle sohbet etti. Ziyaret sonunda Daire Amirleri Okul Müdürü Hüseyin ÖZDEMİR, Müdür Yardımcısı Merve GÜNDÜZ ve okul öğretmenlerine teşekkür ederek okuldan ayrıldılar.


2019-11-081434 kez okundu