BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

İVRİNDİ BELEDİYESİ DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINI SON SÜRAT SÜRDÜRÜYOR

Son dönemde artan salgın hastalıklara karşı harekete geçen İvrindi Belediyesi, İlçede halkın yoğun olarak kullandığı alanları dezenfekte etti.
Coronavirüs’e karşı yayılmayı önleyici tedbir çalışmaları kapsamında İvrindi Belediyesi hizmet binası detaylı bir şekilde dezenfekte edildi. İvrindi Belediye Başkanı Yusuf CENGİZ “Halkımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Halkımıza, hizmet verdiğimiz tüm birimlerimizi detaylı şekilde periyodik olarak dezenfekte ediyoruz” dedi.
İvrindi Belediyesi, düzenli olarak ilçe genelinde yürüttüğü temizlik ve dezenfekte çalışmalarını Coronavirüs sonrası arttırdı. Coronavirüs’e karşı yayılmayı önleyici tedbir çalışmaları kapsamında belediye hizmet binası, İlçe Devlet Hastanesi, kaymakamlık binası, İlçe emniyet müdürlüğü, İlçe jandarma komutanlığı, cezaevi, camiler, abdest alma yerleri, bankalar, kurumsal marketler, mağazalar ile dükkanlar, çocuk oyun parkları, otobüs durakları, kahvehaneler, oyun salonları, kamelyalar, merdiven korkulukları başta olmak üzere bir çok ortak kullanım alanı dezenfekte edildi.
EKİPLERİMİZ, TÜM GAYRETLERİYLE ÇALIŞIYORLAR
İvrindi Belediye Başkanı Yusuf CENGİZ , Coronavirüs’ün yayılmaması ve bir an önce kontrol altına alınması için herkesin üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Cengiz, “Coronavirüs’e karşı korunma yollarının en başında hijyen geliyor. Sık sık elleri yıkamak, maske takmak, elleri yıkadıktan sonra antiseptik veya kolonya kullanmak, tokalaşmadan kaçınmak en etkileyici korunma yolları arasında yer alıyor. Tüm vatandaşlarımızdan ricam, hijyen kuralları çerçevesinde hassas davranmalarıdır. İvrindi Belediyesi olarak zaten düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmalarımızı Coronavirüs sonrası çok daha fazla arttırdık. Ekiplerimiz, halkımızın sağlığını korumak adına tüm gayretleriyle çalışıyorlar. Büyük bir özveri ve fedakarlıkla görevlerini en iyi şekilde yerine getiren ekip arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Coronavirüs’e karşı yayılmayı önleyici tedbir çalışmaları kapsamında çalışmalarımızı arttırarak etkin bir şekilde devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

2020-03-171442 kez okundu