BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

İVRİNDİ YASAĞA UYDU…!Covid-19 tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan kısmi sokağa çıkma kısıtlamasına İvrindi halkı büyük bir özveri ile riayet etti.
Türkiye genelinde önceki aylara göre ciddi vaka artışının gözlendiği ve ülkenin her noktasında yayılımının devam etmesi sebebiyle kısmi sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı.
Uygulanan kısıtlama sebebiyle Cumartesi 20:00 - 10:00 ve Pazar 20:00 – 05:00 saatleri arası uygulanan kısmi sokağa çıkma kısıtlamasına İvrindi halkı büyük bir özveri gösterdi.
Gösterilen özverili davranışları sebebiyle halkına teşekkür eden İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz “ Çok ciddi dönemden geçiyoruz. İlçemizde vaka artışı devam ediyor. Bu vaka artışının önlenmesini, herhangi bir olumsuz sonuç alınmamasını alacağımız tedbirler ile sağlayacağız. Özellikle kurulan Pazar alanları, kamu kurum kuruluşları gibi toplu kullanılan, teması arttıracak alanlarda maske takmayı, sosyal mesafe kuralına titizlikle uymayı ihmal etmeyelim. Bu hafta sonu uygulanan kısmi sokağa çıkma kısıtlamasına gösterdikleri hassasiyet sebebiyle tüm İvrindi halkına canı gönülden teşekkür ediyorum. Alınan tedbirler, uygulanan yasaklar sağlığımız için. Kısıtlamanın artmaması için tedbirlerimizi sıklaştıralım” şeklinde konuştu2020-11-23441 kez okundu