BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

KAYMAKAM ÜNSAL’DAN KORKUT SABUN’A İADE-İ ZİYARET


Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal eşi Hande Ünsal ile birlikte ilçemizde “Olivos” markası ile faaliyet gösteren Korkut Yağ Sabun San. A.Ş’ye iade-i ziyarette bulundu.

Korkut Yağ Sabun San. A.Ş Genel Müdürü İsmet Ensari’den firma çalışmaları, geleneksel yöntemlerle doğal sabun üretimi ve ihracat portföyü ile ilgili bilgiler alan Kaymakam Ünsal: “İlçemizin önemli sektörleri arasında yer alan Korkut Yağ Sabun San. A.Ş tarafından üretilen “Olivos” markalı sabunlar Edremit’te üretilmektedir. Almanya, Hollanda İngiltere, ABD ve Japonya başta olmak üzere Uzakdoğu ve Orta Doğu ülkeleri gibi toplamda 42 ülkeye ihracat yapmaktadır. Ürün kalitesi ve ürün çeşidi bakımından Türkiye’nin saygın markaları arkasındadır. İlçemizin ve bölgemizin tanınırlığına sağlamış olduğu katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe ilgili bilgilerin ve projelerin konuşulduğu ziyarette, Korkut Yağ Sabun San. A.Ş Genel Müdürü İsmet Ensari, Kaymakam Ünsal’a ve Eşi Hande Ünsal’a nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ett

2021-01-14162 kez okundu