BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR ŞİMDİ DE ÇOCUK ÖLÜMLERİNİ ARAŞTIRACAK.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’de şüpheli çocuk ölümleri komisyonu kuruldu. Çocuk ölümlerini araştırmak için kurulan komisyon ilk toplantısını TBMM’de gerçekleştirdi. AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, komisyon üyesi seçildi.
TBMM’de şüpheli çocuk ölümlerini araştırmak amacıyla Meclis Araştırma Komisyonu kuruldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği ve onayıyla kurulan komisyon ilk toplantısını gerçekleştirdi.
AYDEMİR MECLİS ARAŞTIRMA KOMİSYON ÜYESİ OLDU.
Geçtiğimiz aylarda şüpheli bir şekilde ölen Rabia Naz Vatan başta olmak üzere tüm şüpheli çocuk ölümlerini araştırmakla görevli komisyon yaptığı ilk toplantıda başkan, başkanvekili, sözcü ve kâtip üyelerini seçti. Resmî Gazete ’de yayımlanan komisyonun başkanlığına AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve başkanvekilliğine AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten seçildi. AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın sözcü görevini üstlendiği komisyonun katipliğini ise AK Parti Milletvekili Ahmet Özdemir yapacak.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ve Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya da komisyon üyesi olarak yer aldı.

2019-11-021449 kez okundu