BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

OYUN PARKLARI YENİLİYOR


Bandırma Belediyesi, kentin birçok mahallesindeki mevcut parkların yenilenmesi ve onarılması için kapsamlı bir çalışmanın startını verdi.

Bu kapsamda kent genelindeki parkların yenilenmesi devam ederken, ayrıca yeşil alanlarında bakım çalışmaları devam ediyor.

Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda park ve bahçe yapım çalışmalarını yürüttüklerine değinen Başkan Av. Tolga Tosun: “İhtiyaç duyulan mahallelerimizde park onarım çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Parklarımızın zeminlerinde çürüyen, hasar gören, tahrip olan ve tehlike arz eden zemin malzemelerini kaldırıp yeni zemin malzemeleri ile değiştiriyoruz. Her zaman olduğu gibi mevcut park ve bahçelerimizin bakımları ve düzenlemeleri ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Kentimizin birçok noktasında park ve yeşil alan ihtiyacımız var ve bu ihtiyacı gidermek için elimizden gelen bütün çabayı sarf ediyoruz. Yeni parklarımızla yeşil alan miktarını artıracağımız gibi her yaştan Bandırmalı’nın hoşça vakit geçirebileceği alanlarda oluşturuyoruz. Parklarımız hem dinlence hem de eğlence mekanları olacak’’ dedi.


2019-07-161054 kez okundu