BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Piyasa değeri 1 buçuk milyon değerinde uyuşturucu hap ele geçirildi

Edremit ilçesinde polis tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda piyasa değeri bir buçuk milyon TL değerinde uyuşturucu hap ele geçirildi. Uyuşturucu ile yakalanan şahısların Edremit festival organizasyonu yaptıkları belirlendi.
Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, M.Ş., U.H.Ş, G.Ş, O.K ve M.T. tarafından ilçeye yüklü miktarda uyuşturucu hap getirileceği bilgisine ulaştı. Edremit’te gerekli tedbirleri alan polis ekipleri, M.Ş., U.H.Ş, G.Ş, O.K ve M.T.’ye ait iki otomobili yakaladı. Otomobillerde ve şahıslara ait işyerlerinde yapılan aramalarda 25 bin 248 uyuşturucu hap, 0,98 gram esrar, uyuşturucu öğütme aparatı, uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 24 bin 765 lira, ruhsatsız 3 tabanca, boş şarjör ile farklı silahlara ait 343 mermi ele geçirildi.
Gözaltına alınan M.Ş., U.H.Ş, G.Ş, O.K ve M.T. emniyetteki işlemlerinin ardında adliyeye sevk edildi.
Öte yandan M.Ş., U.H.Ş ve G.Ş isimli şahısların Edremit’te Bizim Fest adıyla düzenlenen festivali organize ettikleri öğrenildi. Ayrıca M.Ş.’nin üzerinde İstanbul’da yayın organına ait Genel Yayın Yönetmeni olarak kurum kartı çıktığı bildirildi.

2019-10-041723 kez okundu