BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Rehavet Salgına Güç Kazandırıyor


Sosyal medya hesaplarından sık sık vatandaşları tedbirlere uymaya davet eden Vali Şıldak, paylaşımlarıyla yaptığı uyarılarını sıklaştırdı.
Ülke genelinde İllerin vaka durumlarının değerlendirilmesiyle başlayacak olan normal hayata dönüş süreci dikkate alındığında İlimizde vaka sayılarında yükseliş olduğunu belirten Vali Şıldak, her bir vatandaşın kendi denetimini kendisinin yapması gerektiğini ifade etti.
Salgının en başından beri her mecrada belirtilen tedbirlere, samimi bir şekilde uymaya devam etmesi gerektiğinin altını çizen Vali Şıldak herkesten sabırlı olunmasını istedi.
Salgının ciddi bir şekilde önemsenmesini her fırsatta yineleyen Vali Şıldak bugünkü paylaşımında; "Sevgili Vatandaşlarımız, Son günlerde İlimizde hastalık vaka sayılarında tekrar bir yükseliş yaşıyoruz. Hep ifade ettiğimiz gibi salgını en çok önemsememek ve rehavet güçlendiriyor! Sürekli olarak denetim ve kontrol yapıyoruz. Ancak esas denetimi sizlerden bekliyoruz. Samimi ve sabırla tedbirlere uymanızı istirham ediyorum. Hastalığı kontrol altına alamadığımız sürece normal hayata dönmemiz ve tedbirleri kaldırmamız gecikecek!Lütfen sağlık için, normal hayat için gayret gösterelim..." ifadelerini kullandı.

2021-02-23206 kez okundu