BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

TÜRKİYE ATLETİZM ŞAMPİYONUNDAN ZİYARET

22-23 Mayıs tarihlerinde Bursa’da yapılan, 15 takımdan 181 sporcu katıldığı Okullararası Puanlı Atletizm Yarışmasında Yıldız Kızlar 60 metrede Türkiye Birincisi olan Altıeylül Ortaokulu öğrencisi Yeşim Begüm Özbek, Beden Eğitimi Öğretmeni Burhan Atvur ve Okul Müdürü Mustafa Demir ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’ı ziyaret etti.
Okullararası Puanlı Atletizm Yarışması Türkiye Birincisi Altıeylül Ortaokulu öğrencisi Yeşim Begüm Özbek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız: “Bizler, öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde de en önde olmasını çok önemsiyoruz.
Okullararası Puanlı Atletizm Yarışmasında Yıldız Kızlar 60 metrede Balıkesir’imizi ve Altıeylül Ortaokulumuzu başarıyla temsil ederek Türkiye Birincisi olan öğrencimiz Yeşim Begüm Özbek’i tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
Ziyaret; İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’ın Türkiye Atletizm Şampiyonu Yeşim Begüm Özbek’e hediye takdimi ile sona erdi.

2019-06-07746 kez okundu