BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Güncel Haberler

Vali Şıldak’tan Bir Dizi İlçe Ziyareti


Yoğun programlarına devam eden Vali Hasan Şıldak bugün ilk olarak Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, ardından Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’u ziyaret etti.

Programına Edremit İlçesiyle devam eden Vali Şıldak burada Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon, Edremit Ticaret Borsası Başkanı A. Tarkan Denizer, Edremit Kunduracılar Tabaklar ve Saraçlar Odası Başkanı Alaattin Akçeşme ile Oda Yönetimlerini ziyaret etti.

Burhaniye İlçesinde de yoğun bir program gerçekleştiren Şıldak ilk olarak Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, devamında ise Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel, Burhaniye Ticaret Odası eski Başkanı Hüseyin Sarıbaş’ı ziyaret etti. Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam’ı ziyaret ederek Ayvalık İlçesine geçen Vali Şıldak burada da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ayvalık Cumhuriyet Başsavcısı Kürşat Albayrak, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü Murat Karausta’yı ziyaret eden Vali Şıldak ayrıca Ayvalık İlçesinde Sağlık, Milli Eğitim ve Nüfus Müdürlüklerine de giderek yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. İlçede bakım ve restorasyonu planlanan binalarda incelemede bulundu.

Vali Hasan Şıldak’a İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoğlu ve İlçe Kaymakamları eşlik etti.
2020-10-22790 kez okundu